pare AY-magic do zx spectrum bez ay ukladu po 10 euro. Ktos na cos chetny?
Wezme na miejscu. Chyba trzy.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.
atari.area forum » Zloty » forever 2010
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
pare AY-magic do zx spectrum bez ay ukladu po 10 euro. Ktos na cos chetny?
Wezme na miejscu. Chyba trzy.
i AY-magic ale z AY.
A będziesz używał? Bo jeśli **BĘDZIESZ UŻYWAĆ**, to możemy się dogadać.
Nie nie będę. Kupuję żeby rytualnie zbezcześcić a następnie spalić... Eh Yerzu Malusieńki...
Nie nie będę. Kupuję żeby rytualnie zbezcześcić a następnie spalić... Eh Yerzu Malusieńki...
A c h u j to wie, tylu podejrzanych kolekcjonerów się kręci. Strach na ulicę wyjść.
to ja bym sie pisal na sztuke sd2iec
Wychodzę z domu!
Jesteśmy jakieś 100km od gramanicy...
Organizatorzy party mają bardzo specyficzne poczucie humoru, skoro w ostatniej chwili przenoszą partyplace 15 km w szczere pole, a to się partyzanci zdziwią :/.
"No cusz".
Dobrze, że nie zdecydowali sie przesunąć terminu na inny tak w dniu dzisiejszym. :P
Coś takiego już kiedyś mnie i "paru" innych spotkało (Rush `98)...
Sie nie zdziwilismy tylko jestsmy na wiosce gdzie jest sklep czynny tylko do 12, ale za to jest internet! ;)
potwierdzam
Hehe - fajna jazda z tym partyy!
Szkoda, że nie pojechałem, kasi zbrakło nieco...
Za to z kolegą amigowcem-dyslekcjowcem coś się przy piwku skleciło.
HEW FAN! :D
Strony Poprzednia 1 2
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Zloty » forever 2010
Wygenerowano w 0.020 sekund, wykonano 58 zapytań