Witam,
W ręce wpadła mi Atarynka 800XE, która zamiast niebieskiego ekranu z napisem READY ma czerwonobordowy ekran z napisem READY. Poza tym wszystko jest ok. Gierki się wczytują, ale mają jakby zamienione kolory (np. w River Raid rzeka jest właśnie czrwonobordowa, a brzegi piękne niebieściutkie), inne kolory jakby też dziwnie dopasowane, ale całość gierki prezentuje się ok - wszystko czytelne, sprawne, działające - rzekłbyś: inna skórka ... :)
Da się coś poradzić? Płyta wygląda na nieruszaną, chociaż dokładnie jej jeszcze nie prześwietlałem.
z góry dzięki za podpowiedzi, pozdrawiam
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
Nowe firmware - FujiNet 1.6.1 Nowa wersja oprogramowania układowego dla FujiNet przynosi liczne poprawki błędów.
Atari800 6.1.0! Po blisko trzech latach przerwy ukazała się nowa wersja najpopularniejszego emulatora Atari 8-bit.
Atari Floppy Image Toolkit Potężne narzędzie w stylu GEM do obsługi dyskietek Atari ST w przeglądarce internetowej.
Delete Me Hard Nowa, rozbudowana strzelanka arcade dla komputerów Atari XL/XE, NES oraz C64.