Temat: czy by się nie dało?

nie da rady dodać do forum linka "zobacz moje posty" jaki jest na wielu innych forach? bardzo przydatny.

2

Odp: czy by się nie dało?

No przecież już coś takiego jest. Wchodzisz na profil, swój lub wybranej osoby, i masz tam "zobacz wszystkie posty bezrobotnego".

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

3

Odp: czy by się nie dało?

dzięki, faktycznie - tylko żeby wejść do profilu trzeba wejść w wątek w którym coś pisałem, żeby kliknąć na profil...

4

Odp: czy by się nie dało?

bezrobotny napisał/a:

[..] tylko żeby wejść do profilu trzeba wejść w wątek w którym coś pisałem, żeby kliknąć na profil...

No takiego debila to ja dawno nie widziałem... Sory, ale nie mogłem sie powstrzymać.

Sikor umarł...

5

Odp: czy by się nie dało?

ZOMG. To niemożliwe żeby być tak ograniczonym... Nie wierzę, udajesz, prawda?

Uwaga, będzie instrukcja: Będąc na forum (atari.area - dodaję dla pewności) naciskamy na klawiaturze (własnej, od komputera klasy PC) klawisz Home. Widzimy u góry listę linków stylizowanych na zakładki. Naciskamy (lewym klawiszem myszki) przycisk profil. Wybieramy "Zobacz wszystkie swoje posty". Widzimy wszystkie swoje posty.

A teraz superhax0rski sposób na dostęp do swoich postów na atari.area z dowolnej innej strony!!!11: Przeciągamy link "Zobacz wszystkie swoje posty" na pasek ulubionych!!!11 OMG!!11 It's rotating!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

6

Odp: czy by się nie dało?

sam jesteś ograniczony: specjalnie dla Ciebie wklejam fotos:

http://henku.ayz.pl/ograniczeni.PNG

widzicie tu gdzieś opisywane opcje...

a w ogóle, to nie wiem Kto tu jest osłem, ja zadaję proste pytania, a jakie "skomplikowane" odpowiedzi otrzymuję - szkoda gadać...

7

Odp: czy by się nie dało?

Przecież jak byk widać, gdzie jest przycisk profil :O

Podpowiedź: Na górze strony!!!

Ostatnio edytowany przez marcin1040stfm (2010-10-13 20:39:47)

Atari 1040 STFM (TOS 1.02, 1 MB RAM), Atari 520 STE (TOS 2.06, 4 MB RAM), Atari 800XE, magnetofon Atari XC12+Turbo2000, SIO2PC, Satandisk, monitor Atari SM 124 i SM 144 i wiele innych fajnych sprzętów :)

8

Odp: czy by się nie dało?

=D
1. Przeczytaj jeszcze raz to co napisał Dely i przyjrzyj się dokładnie obrazkowi który, zamieściłeś.
2. Jeśli nadal nie możesz dojść do tego gdzie znajduje się ta opcja, wróć do punktu pierwszego.

9

Odp: czy by się nie dało?

Oczywiście. "Profil" masz na samym górze w zakładkach - jest tutaj opisywana przeze mnie opcja. Natomiast co do ulubionych to "łapiesz" sobie link z adresu, gdy jesteś na profilu i przeciągasz na ten szary pasek, gdzie masz m.in. "często odwiedzane" etc, wtedy w każdej chwili sobie możesz wejść na swój profil, lub klikasz "zakładki" na samej górze i dodaj do zakładek. I tyle.

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: czy by się nie dało?

Wuahahaha.

http://rob.nu/wp-content/uploads/2009/09/facepalm2.jpg

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: czy by się nie dało?

3. Jeżeli dalej nie łapiesz, idź spać, a jutro z rana do weterynarza.

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: czy by się nie dało?

bezmózgowy: wcisnij "ctrl-f" po czym wpisz "profil" - moze to cie naprowadzi?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: czy by się nie dało?

moze koledze bez (czegos) chodzilo raczej o cudzy profil?

wtedy przyda sie szukaj -> autora

ale jak sie rowniez nie zna autora, to bedzie potrzebny triple facepalm, when double simply doesn't work anymore

przechodze na tumiwisizm

Odp: czy by się nie dało?

Kurde, panowie, ja rozumiem powytykać komuś ślepotę to jedno, ale wyzwiska to już nieładnie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

15

Odp: czy by się nie dało?

Adamie: alez glupota bijaca z jego postow poraza.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

16

Odp: czy by się nie dało?

Stabilny emocjonalnie, dorosły, kulturalny człowiek sukcesu nawet debila nie nazwie publicznie debilem. No chyba, że mocno sprowokowany, podpuszczony albo debilizm debila mu szkodzi osobiście). A tu zwykłe pytanie na forum. Ja p*.*. Demot z palmem ok, ale te wyzwiska to totalny smród i żenada. Dać koledze czasu, to zrozumie jakiego sobie narobił przypału. Po co ku.. jeszcze poniżać?

Ostatnio edytowany przez gl.h (2010-10-14 04:26:37)

17

Odp: czy by się nie dało?

Gdyby to był pierwszy, drugi, czy nawet trzeci raz..... zgodziłbym się z tobą. Ale poczynania tego ... są znane od dawna i nawet mnie - człowieka baaaaardzo spokojnego - potrafią doprowadzić do stanu lekkiego wzburzenia :)
Ja mowili w starym czecho-slowackim serialu gdyby głupota potrafiła latać, bezrobotny nie dotykałby stopami ziemi nigdy ;)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

18

Odp: czy by się nie dało?

Hmm... Dziwne w tym wszystkim jest to, że przecież "Antybrygada..." sprzedaje/sprzedawała carty SDX na Allegro a to ponoć bezrobotny za tym stoi ;) A przecież to nie taka całkiem prosta sprawa zbudować carta (zwłaszcza patrząc na forumowe poczynania), no i na Allegro też trzeba poklikać w "profil" :O ;)

19

Odp: czy by się nie dało?

Bardziej się już skompromitować nie da. W poście #5 napisałem nawet jakie klawisze ma bezrobotny naciskać żeby uzyskać to, co chce. Widać mu się nie chciało przeczytać, lub zrobił to niedokladnie - zresztą jak zwykle. Double facepalm to za mało.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

20

Odp: czy by się nie dało?

http://www.c0der.sk/wp-content/uploads/2010/07/img316.jpg

No cóż...

21

Odp: czy by się nie dało?

bo u mnie obsługą forum zajmuje się mały palec w lewej stopie, nie jest on zbyt pojemny intelektualnie, ale do allegro wystarcza...

22

Odp: czy by się nie dało?

gl.h, Adamie: wyszukajcie jego posty, przejrzyjcie, ocencie, przemyslcie to, co napisaliscie.

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

23

Odp: czy by się nie dało?

Kolega po prostu bije rekord w czytaniu forum z zamkniętymi oczami.

KMK
? HEX$(6670358)