1

Temat: Sio2usb

Według danych ze strony http://home.arcor.de/grasel/sio2usb_e.htm - pod koniec września ma być w sprzedaży interfejs SIO2USB, odczytujący pendrivy (dałem newsa Delemu, ale nie umieścił na stronie głównej). Obecnie zbierane są zamówienia, a wstępna cena ma się zawrzeć pomiędzy 100 a 140 euro (zależnie od ilości chętnych). Można ograniczyć koszty, zamawiając kilka interfejsów pod jeden adres.

Sikor umarł...

2

Odp: Sio2usb

O, dziwna sprawa - nie dostałem. Przesłałem Ci na maila adres, który będzie zawsze działać.

A co do samego kontrolera to dziękuje - postoję. 100-140 ojro to zdeka za sporo.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Sio2usb

megakurna za dużo! w pytę za dużo...sio2usb chyba made by provident:P

gep/lamers^dial

4

Odp: Sio2usb

Jeśli to ma być tylko do pendrivów to wymiękam, wole Zo-Zole (tzn. Sio2SD) - jest 4x taniej.
No chyba, że do USBa można cosik jeszcze wtyknąć. Ale i tak masa przesada z kasa.

5

Odp: Sio2usb

Ale za to jakie wykonaaanieee... i gabaryty słuszne...  ;)

Ej, weźmy się wkurzmy i zróbmy alternatywny projekt mieszczący się we wtyczce SIO i umożliwiający wybieranie ATRów z poziomu ATARI i 5 razy tańszy? Jakiś AVR imho dałby rade :)

Ostatnio edytowany przez laoo/ng (2007-05-18 21:27:10)

6

Odp: Sio2usb

Frankfurt's Hardware napisał/a:

SIO2USB-Interface with passive display and USB-FLASH Drive

To chyba znaczy, że dają do tego USB-FLASH Drive. A to może stanowić istotną część ceny. A może się mylę, bo jest trzecia trzy nad ranem?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

7

Odp: Sio2usb

Hmm, patrzac na dzisiejsze ceny pendrivow stwierdze, ze ta czesc nie jest tak bardzo istotna...

8

Odp: Sio2usb

Ej, weźmy się wkurzmy i zróbmy alternatywny projekt mieszczący się we wtyczce SIO i umożliwiający wybieranie ATRów z poziomu ATARI i 5 razy tańszy? Jakiś AVR imho dałby rade

SIO2IDE potrafi wybierać ATR z poziomu Atari, SIO2SD pewnie oprócz wybierania przyciskami też. Trub jak zlutuje.se to pewnie dorobi driver do SDX na modłę s2i.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Sio2usb

łoł - z wyświetlaczem :) - wygląda to nieźle, lecz cena faktycznie jak z marsa wzięta.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Sio2usb

dely napisał/a:

Trub jak zlutuje.se to pewnie dorobi driver do SDX na modłę s2i.

Błyskawiczna reakcja nastąpiła tutaj ;)