26

Odp: crownland preview

hej!

Gratuluje! Pełny szaczunek! Panowie oby tak dalej! Gierka bardzo miodna :D Wykonanie po prostu powalające! Czegoś takiego jeszcze na ATARI 8-bit nie było :)

pozdrawiam
Seban

27

Odp: crownland preview

Dracon napisał/a:

Acha, jakoś za daleko nie mogę dojść, tzn. do tej pory nie udało mi się przeskoczyć tej rzeki kawałek dalej  (po ptaku) - zawsze bohater ginie (nawet jak próbuję skoczyć z samej krawędzi) - czy to jakiś błąd? ;)

Tak, grającego. Bo grać to trzeba umić.
 

Dracon napisał/a:

Może by też dodać jakieś checkpoint'y ? ;)

Przecież są.

Poza tym popieram pirxa, że czarno-białe przerywniki psują klimat, ale znając Powrooza to się szybko zmieni :)

MEGA-ULTRA-FAKIN-FRASUN-Z-PRZYKLĘKIEM-I-PRZYKUCEM.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: crownland preview

Boskie, tylko latwo zginac

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

29

Odp: crownland preview

wypas.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

30

Odp: crownland preview

Klasa Panowie!

I jak zwykle, szacun dla POOWROZa. Master!

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

Odp: crownland preview

dziala na Nintendo DS

http://bitman.free.fr/nds.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

32

Odp: crownland preview

bitman napisał/a:

dziala na Nintendo DS

Skąd wytrzasnąłeś emulator Atari na NDS ?

33

Odp: crownland preview

"Paint" bardzo ładnie emuluje ;) atari na nintendo ds...

34

Odp: crownland preview

hej!

Ja myślę że to copy & paste z emulatora na PC :)
Przecież to nie fotka bitmana tylko  z fota wzięta z liksang.com ... a Bitman dzielnie wkleił tam screen z PCtowego emulatora :)

ale podstęp mu się udał... w pierwszej chwili uwierzyłem :D

Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2006-10-12 13:38:08)

Odp: crownland preview

http://img2.kult-mag.com/images/forum/icones/icon35.gifhttp://img2.kult-mag.com/images/forum/icones/icon35.gifhttp://img2.kult-mag.com/images/forum/icones/icon35.gif

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

36

Odp: crownland preview

seban napisał/a:

Ja myślę że to copy & paste z emulatora na PC :)
Przecież to nie fotka bitmana tylko  z fota wzięta z liksang.com ... a Bitman dzielnie wkleił tam screen z PCtowego emulatora :)
ale podstęp mu się udał... w pierwszej chwili uwierzyłem :D

Ufff... To piszę dalej swój port a800 dla NDS ;)

37

Odp: crownland preview

giera zajebista, tylko jedno ale - ekrany czarnobiale - wkurwia ze nie mozna ich szybciej wylaczyc...

reszta - ZAJEBIOZA

ps. jak dojdzie sie do konca i probuje wracac w lewo - tuz przed "shade down" ekranu - gracz sie "krzaczy"

Ostatnio edytowany przez jellonek (2006-10-12 14:46:53)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

38

Odp: crownland preview

Kopara (czyt. szczęka) opada ! Zaraz zrzucam na CF + SIO2PC i żona będzie miała w końcu w CO grać (grywała w Giana Sisters na C64).

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-10-12 14:53:19)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

39

Odp: crownland preview

Nie dla estetów tylko dla kolekcjonerów :)  A folia będzie? :) :)    No, ładnie zrobione. Prima.

40

Odp: crownland preview

Ja chcę kupić oryginał tej gry !

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

41

Odp: crownland preview

A ja podtrzymuję, że chętnie wydam ;)

Sikor umarł...

42

Odp: crownland preview

a ja mogę zrobić intro do wersji zcrackowanej :;)

Odp: crownland preview

ale tylko na cartridge + wersja gold z ukrytymi komnatami

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

44

Odp: crownland preview

czy ta gierka finalnie bedzie chodzila nawet na 800xl ??? I jeszcze raz troche wazelinki: miod dla moich oczu :D

45

Odp: crownland preview

Sikor napisał/a:

Nie chcecie zrobic wersji full wypas do wydania...?

pełna wersja bedzie wydana na pewne party....a box'a bedzie mozna moze kupic ...ale spod znaku lk firebird ;D ... ;P

"wszystko się kiedyś kończy......."

46

Odp: crownland preview

No ladne cacko. Frasun dla autorow. Podtzrymuje uwagi przedpiscow o sterowaniu.

Odp: crownland preview

1 pytanie: da sie zrobic bardziej kolorowe potworki/gracza? o troche biedne sa w stosunku do reszty grafiki...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

48

Odp: crownland preview

tak, w wersji na VideoBoarda ;)

MM: Banan zawisl nad Toba...

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

49

Odp: crownland preview

dzieki wielkie za uwagi...
ciesze sie, ze gra wam przypadla do gustu ;)

z tego co widze ,to duzo osob zwrocilo uwage na zbyt wolna akceleracje ruchu - oki postaram sie to zmienic w nastepnej wersji oraz wygladzic bardziej skok...
a co do czarno-bialych przerywnikow to tez mysle ,ze Powrooz sobie poradzi ;)

jest to wersja testowa, wiedz level mial byc z zalozenia troche trudniejszy, oczywiscie w wersji finalnej, poczatkowe levele beda o wiele latwiejsze niz aktualny...
co do klopotow ze skakaniem, to jest to raczej kwestia oswojenia sie ze sterowaniem, wystarczy skakac z rozpedu a nie z miejsca ;)

PM overlay o ktorym wspomnial XXL raczej ciezko bedzie tutaj uzyc - sprajty raczej zawsze beda wykorzystane jak nie na przeciwnika to na bonus... jedyne czego teraz zaluje to to, ze troche nie pomyslalem, i nie zwrocilem uwagi Powroozowi ,zeby ograniczyl wysokosc sprajtow do 16pixeli, wtedy mozna by bylo rozmiescic bezklopotu 2razy wiecej sprajtow na ekranie i PM overlay byl by wtedy bardzo uzyteczny...

jesli chodzi o termin ukonczenia gry, to mysle ,ze niewczesniej niz za 4-5miesiecy... teraz wiekszy priorytet dla nas ma nowe demo, ktore mamy zamiar wystawic na Forever 2k7, aktualnie jeszcze zaczelismy myslec nad jeszcze jednym demem na Silly Venture (o ile bedzie)...

50

Odp: crownland preview

Adam Klobukowski napisał/a:

Boskie, tylko latwo zginac

a co byś chciał ? Aby gra się sama przechodziła ?? :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P