Tutaj udostępniłem muzę odgrywaną przez najnowszą wersję sid2pokey - jeśli będzie zainteresowanie to udostępnię źródła i wersję programu na której można posłuchać róźnych utworów - tak napradę to jest jeszcze wersja 0.90 ale chyba gra na tyle dobrze aby gdzieś to udostępnić.
Demo green beret z C64 jest tutaj:
http://www.kswiecicki.prospect.pl/sidload.zip
Czekam na komentarze - w tej chwili jest dynamiczna allokacja kanałów oraz wykorzystanie pokeya w 80% możliwości - 64,15 khz , 1.79 Mhz.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.