Temat: deal

Szanowni atarowcy,

Mam maly problem. Na kilkunastu dyskietkach mam zgromadzony dorobek kilku lat sleczenia przy atarynie. Sa to pliki graficzne (obrazy, ?piktogramy?, fonty, klatki animacji) RAMbrandt?a i moje proby muzyczne w plikach CMC, ktorych to plikow szkoda mi stracic.
Dlatego proponuje deal: w zamian za przekonwertowanie ww plikow z formatu atari (dyski 5?25 dwustronne, gestosc podwojna) na atarowski czytany przez emulator Atari800Win lub pecetowy GIF/WAV odstapie te prace do wykorzystania dla wlasnych potrzeb.
Licze na Panstwa pomoc.

Jaroslaw Wyszynski

kontakt w W-wie, tel. 508.869.170

2

Odp: deal

... ale dwustronne DD - to ściślej 360k - czyli dyski z XF551 / SN360 / Tomsa 710, 720, 360, ... CA2002.., czy innej. Chyba że chodzi o zapis z dwóch stron ;) . Z odzyskaniem większości pewnie problemu nie będzie. Jeśli interesuje cię Wawa - to proponuje PW do Lizarda.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

3

Odp: deal

Jakby co - przypomnij się w piątek wieczorem.

Sikor umarł...

4

Odp: deal

Dzieki za odzew.

Dwustronne, znaczy jednostronne podrasowane zyletka :) Stacja byla CA 2001 bez zadnych "turbo".

Przypominam sie ;), ele odezwe dopiero po likendzie- inetu nie mam na codzien.

5

Odp: deal

Efekt dealu znajduje się na: .http://www.republika.pl/lzd/panopticum.rar (702kB)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: deal

Senior Lizardo!
Piekne dzieki.
Ciesze sie jak dziecko...

7

Odp: deal

Aha, gierkę która tam jest należy wczytać przez opcję L/N z DOS-a (np. MyDOS) i potem M, a następnie 8000 i Return. Big sorry dla autorów, że wcześniej tego nie podałem.

[ Dodano: 28.11.2004 01:18:52 ]
A tak się ma +1 do statsów na AA i Mistrza offtopicu. :mrgreen:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.