1

Temat: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Kolejny raz ekipa Mq-workshop przygotowuje wydanie gry w wersji dla fanów.
Tym razem będzie to gra Dude Story autorstwa Mq.

Gra w pudełkowej wersji zostanie wydana na kartridżu.

Oprogramowanie kartridża będzie zawierało menu wyboru wersji językowej (można będzie uruchomić grę w języku angielskim lub polskim).
Ostateczna wersja gry na kartridżu posiada wszelkie poprawki, a najnowsza wersja zawiera też krótkie intro z informacją o celu gry.

Oprawę graficzną pudełka oraz pozostałych elementów poligrafii przygotowuje nieoceniony Bocianu. Grafiki spod jego ręki świetnie oddają klimat gry.
Produkcją elektroniki, składem całości i dystrybucją zajmuję się ja (Mq).

Poniżej załączam mockupy tego, jak będzie wyglądało pudełko i kartridż. Są to na razie grafiki projektowe, zdjęcia rzeczywiste dołączymy w późniejszym czasie.

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=11582
http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=11583

W pudełku znajdziecie:
- kartridż z grą (ze złoconymi stykami, w najlepszych dostępnych na rynku obudowach produkcji Sikor-Soft)
- instrukcję obsługi
- duży plakat dwustronny z mapą gry
- dodatkowy gadżet-niespodziankę, związany z grą

Cena gry: 179 PLN + 17 PLN za przesyłkę paczkomatem (na terenie Polski)

Możesz zapisać się na pre-order pisząc do mnie e-mail, PW, lub po prostu wiadomość w tym wątku.

Gra powinna być dostępna do wysyłki w drugiej połowie maja.
Kiedy gra będzie dostępna, będziemy się kontaktować z każdym indywidualnie poprzez e-mail i informować o płatności i wysyłce.

Poniżej jeszcze kilka screenshotów z gry:

http://www.atari.org.pl/forum/misc.php?action=pun_attachment&item=11584

Tutaj oryginalny obszerny wątek o samej grze: http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=19594

Post's attachments

dude-box.jpg 158.98 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

dude-cart.jpg 187.06 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

dude-screenshots-PL.png 69.54 kb, nikt jeszcze nie pobierał tego pliku. 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Zamówienie wysłane mailowo.

Gratuluję gry i pięknego wydania :)

3

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Dziękuję!

4

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Jestem zainteresowany.

"Pamiętaj, że być dobrym obywatelem to znaczy nie mieć kłopotów, a nie będziesz ich miał jeżeli nie będziesz kłopotem dla innych."

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Biorę :)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

6

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Wreszcie jest, poproszę i ja!

7

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Poproszę egzemplarz.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

8

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

i dla mnie poproszę

9

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Piękne wydanie świetnej gry - e-mail poszedł :-)

10

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

I ja poproszę!

https://systemembedded.eu/ ... https://www.youtube.com/watch?v=GwS7Es1x6mw
""Ja bardzo przepraszam, ale podejrzenia panów są całkowicie bezpodstawne. Ja niczym nie handluję. Ta pani przyszła do mnie w tym Pancake-u i w nim wychodzi.""
ABBUC Member #319. Preferowana forma kontaktu: email

11

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

ja również poproszę :)

Mój jest ten kawałek podłogi ...

12

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Wszystko notuję:-) Dzięki:-)

Filon napisał/a:

Wreszcie jest, poproszę i ja!

Nooo... ten... w sumie tak będąc do końca szczerym, to jeszcze nie jest:-) Ale będzie lada chwila:-) Na razie są mockupy pudełka i kartridża, poligrafia prawie poskładana, więc za chwilę idzie do druku i będzie wtedy. Liczę, że w maju jeszcze wystartuje dystrybucja, ale upraszam o cierpliwość, bo wiecie że w retro czas inaczej płynie:-)

13

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

To i mnie proszę dopisać do listy.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

14

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Jeden dla Sikora, ale wezmę w czerwcu (jak bym wiedział, że będę na LOST - to chętnie osobiście, można po(sz)czekać?

Sikor umarł...

15

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Super wieści! Mail wysłany. Jeden komplet dla mnie :).

16

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

@hsimpson: maila od Ciebie nie dostałem, więc coś nie pykło. Jeśli przez forum wysyłałeś, to te maile niestety ostatnio często nie dochodzą. Ale wystarczy że w wątku się zgłosiłeś, to już będziesz dopisany do listy.

@Sikor: spoko, dogadamy się.

Natomiast jeśli chodzi o Lost Party: raczej się tam wybieram, raczej będę, ale będę jechał tam prawdopodobnie prosto z wakacji, więc nie będę miał miejsca żeby zabrać ze sobą kartony. Po drugie mam nadzieję, że gra będzie gotowa dużo wcześniej, więc wolał bym rozsyłać standardowo. Tak że raczej prosił bym, żeby kto nie musi koniecznie, to nie cisnął mnie o odbiór na Lost Party.

17

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Poproszę i ja 1 sztukę

Timex 2048, Atari 130XE, Atari STE, Amiga 600, SNES, Pegasus.....

18

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

@Mq: wysłałem maila na twój adres gmailowy. Widocznie mam zły adres, albo wpadłem do spamu.
Dzięki za dopisanie do listy

19

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

@Mq: nie ma problemu, damy radę. Ja na razie jeszcze nie wiem, jak na egzaminach siedzę.

Sikor umarł...

20

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Pamiętaj, że pod strażnicą jest paczkomat. Mogę też odebrać wcześniej, jeśli trzeba.

21

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Dzięki Vasco, jak by co to będziemy działać. Mam jednak nadzieję, że wydanie będzie znacznie wcześniej gotowe i rozdystrybuowane. Na Losta może dowiozę dodatkowo jakąś niedużą liczbę egzemplarzy gier i otworzę mini stragan wzorem Grawitacji :-)

22

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Także proszę sztukę

23

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Ja również proszę o jeden egzemplarz.

Często bywam leniwy, ale za to intensywnie sypiam

24

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Dopisuję się do listy chętnych na jeden egzemplarz.

Atari & Amiga User!

25

Odp: Dude Story - wydanie fizyczne gry

Jedną sztukę poproszę :)