główna
->regulamin
nagrody
wyniki

kontakt

atari.area

W konkursie może wziąć udział każdy, kto jest zarejestrowanym uzytkownikiem atari.area oraz zastosuje się do poniższego regulaminu:

Code: Program musi się uruchamiać z myDOS (również z katalogu), DOS II/+, SpartaDOS. Program musi wychodzić do DOS`a, z którego został uruchomiony za pomocą standardowego klawisza (klaw. konsoli lub klawiatura) F1-F10 nie wchodzą w grę :) Można robić wyjście z programu przez zimny start. Program moze wykorzystywac dodatkowy RAM (maks. 320KB), jeśli jest możliwość zmiany banków - nie wszyscy muszą mieć takie rozszerzenie pamięci jak masz akurat Ty - nie bądź egoistą!!! Program może wykorzystywać stereo. Program musi się uruchamiać na prawdziwym Atari! Reszta dowolna.

Muzyka: Pożądany format plików CMC, MPT, TMC, RMT, DLT, MD* oraz plik wykonywalny - koniecznie należy podesłać źródło muzyki! Pliki SAP nie będą dopuszczone do konkursu jeśli nie zostanie dołączone źródło (Atarowski SAP player jest... - no właśnie, jest i tyle dobrego można o nim napisac. Dopuszczone są covery innych utworów z innych platform (lub programu Disco Relax ;).

Grafika Dowolny format, może być to plik samouruchamialny, jeśli tak - musi miec mozliwosc wyjscia do DOS, z ktorego został uruchomiony. Skany, przerysy i rzeczy wyglądające na chamsko przenoszone z PC oraz innych platform zostana zdyskwalifikowane, a ich aUTORZY zostaną publicznie wyśmiani :).

Ogólnie: Do każdego pliku musi zostać dołączony plik tekstowy opisujący autora (autorów), wymagania oraz kontakt z autorem (autorami). Niedozwolone jest umieszczanie w pracy tekstu, który umożliwi identyfikację autora (autorów) z wyjatkiem intr i dem (Wiadomo). Nazwiska (pseudonimy) autorów zostaną ujawnione po opublikowaniu wyników. Niedozwolone jest przesyłanie po deadline poprawionych plików z błaganiem o podmienienie "bo sie mi blad znalazł i wstyd będzie". Sprawdź najpierw 3 razy. Deadline (ostateczny czas przyjmowania prac to 27 lutego 2004 r. Głosowanie rozpoczyna się 1 Marca 2004 r. pod adresem: http://compo.atari.pl/. Każdy może zagłosować tylko raz przyznając każdej z prac odpowiednią liczbę punktów (od 1 do 10). Głosowanie polega na wybraniu z menu odpowiedniej liczby punktów przy wybranej pracy i naciśnięcie przycisku ZAGŁOSUJ. Można jednocześnie zagłosować na wiele prac, lub tylko na jedną. Pusty formularz nie będzie brany pod uwagę, a osoba, która go wysłała traci szansę na wygranie nagrody dla głosujących. Treść rulezek nie podlega dyskusji i żadne lamenty nie będą uwzględniane.

Wszystkie prace stają się freeware w momencie opublikowania i zostaną umieszczone na atari.area.

Pomysł konkursu, idea oraz przygotowanie regulaminu: dely / Blowjobb, pomoc w przygotowaniu regulaminu: lewiS / Blowjobb, Vasco / Tristesse.
(c) 1998-2003 atari.area & przyjaciele