Prosba o podpowiedz jak najlatwiej podlaczyc klawiature od PC pod Mega ST2.
.... a moze ktos ma na zbyciu taka przejsciowke albo co w sumie bym wolal oryginalana klawiature?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Gearlynx 1.2.15 Emulator Atari Lynx doczekał się ważnej aktualizacji z wieloma nowymi funkcjami.
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Klawiatura do MEGA ST2
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Prosba o podpowiedz jak najlatwiej podlaczyc klawiature od PC pod Mega ST2.
.... a moze ktos ma na zbyciu taka przejsciowke albo co w sumie bym wolal oryginalana klawiature?
super, dziekuje
Jak byś potrzebował to gdzieś mam ejfla.
napisalem priv
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Klawiatura do MEGA ST2
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 51 zapytań