Prosba o podpowiedz jak najlatwiej podlaczyc klawiature od PC pod Mega ST2.
.... a moze ktos ma na zbyciu taka przejsciowke albo co w sumie bym wolal oryginalana klawiature?
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Klawiatura do MEGA ST2
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
Prosba o podpowiedz jak najlatwiej podlaczyc klawiature od PC pod Mega ST2.
.... a moze ktos ma na zbyciu taka przejsciowke albo co w sumie bym wolal oryginalana klawiature?
super, dziekuje
Jak byś potrzebował to gdzieś mam ejfla.
napisalem priv
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Sprzęt - 16/32bit » Klawiatura do MEGA ST2
Wygenerowano w 0.016 sekund, wykonano 51 zapytań