No wiem, że raczej popłynąłem, ale ...
... czy jest może jakiś edytor kolorujący składnię?
(nie wiem skąd mi się to wzięło, ale byłem absolutnie pewien, że Qed potrafi kolorować, ale mam ostatnią wersję i niestety mono)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Kolorowanie składni
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
No wiem, że raczej popłynąłem, ale ...
... czy jest może jakiś edytor kolorujący składnię?
(nie wiem skąd mi się to wzięło, ale byłem absolutnie pewien, że Qed potrafi kolorować, ale mam ostatnią wersję i niestety mono)
QED 5.x na 100% potrafi.
W niektórych miejscach w sieci ostatnią wersją jest 4.53 i tą właśnie miałem.
Ale faktycznie są wyższe wersje, znalazłem 5.05 i ona koloruje!
Dzięki.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Kolorowanie składni
Wygenerowano w 0.015 sekund, wykonano 55 zapytań