No wiem, że raczej popłynąłem, ale ...
... czy jest może jakiś edytor kolorujący składnię?
(nie wiem skąd mi się to wzięło, ale byłem absolutnie pewien, że Qed potrafi kolorować, ale mam ostatnią wersję i niestety mono)
Nie jesteś zalogowany. Proszę się zalogować lub zarejestrować.
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Kolorowanie składni
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
No wiem, że raczej popłynąłem, ale ...
... czy jest może jakiś edytor kolorujący składnię?
(nie wiem skąd mi się to wzięło, ale byłem absolutnie pewien, że Qed potrafi kolorować, ale mam ostatnią wersję i niestety mono)
QED 5.x na 100% potrafi.
W niektórych miejscach w sieci ostatnią wersją jest 4.53 i tą właśnie miałem.
Ale faktycznie są wyższe wersje, znalazłem 5.05 i ona koloruje!
Dzięki.
Strony 1
Zaloguj się lub zarejestruj by napisać odpowiedź
atari.area forum » Software, Gry - 16/32bit » Kolorowanie składni
Wygenerowano w 0.012 sekund, wykonano 49 zapytań