Cześć, próbowalem poeksperymentować sobie z kartą NOVA w Atari TT i nagrywaniem Cubase na CBX-D3, ale jak się okazuje Cubase nie odpala się na eGPU w TT... A więc chciałbym wykonać to samo na Mega STE ale tutaj (poza brakiem GALa) mała zagwozdka - nie ma interfejsu SCSI, który jest wymagany aby podłączyć CBX-D3. W instrukcji piszą o urządzeniu: "DMA to SCSI Converter", czy ktoś z czymś takim eksprerymentował? Ewentualnie czy są dostępne tego typu urządzenia?
Z drugiej strony chyba w MegaSTE wewnętrznie jest jakiś interfejs SCSI, czy do niego nie mogę podłączyć takiego urządzenia?
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.
Premiera magazynu Atari Legacy Już jutro startuje sprzedaż nowego magazynu drukowanego Atari Legacy, składanego na Atari Falconie.