Cześć, próbowalem poeksperymentować sobie z kartą NOVA w Atari TT i nagrywaniem Cubase na CBX-D3, ale jak się okazuje Cubase nie odpala się na eGPU w TT... A więc chciałbym wykonać to samo na Mega STE ale tutaj (poza brakiem GALa) mała zagwozdka - nie ma interfejsu SCSI, który jest wymagany aby podłączyć CBX-D3. W instrukcji piszą o urządzeniu: "DMA to SCSI Converter", czy ktoś z czymś takim eksprerymentował? Ewentualnie czy są dostępne tego typu urządzenia?
Z drugiej strony chyba w MegaSTE wewnętrznie jest jakiś interfejs SCSI, czy do niego nie mogę podłączyć takiego urządzenia?
Atari Action! Compiler od Kuby Husaka Nowe narzędzie umożliwiające kompilację kodu Action! bezpośrednio na współczesnych komputerach PC.
Altirra 4.50 test 11 Avery Lee udostępnił nową wersję testową emulatora Altirra z nowym, eksperymentalnym paskiem zadań.
C.E.T.A.S. - nowy projekt na Atari 8bit Rafał Dudek i Vladimir Janković pracują nad unikalną strzelaniną z alternatywną historią w tle.
Postępy nad konwersją Golden Axe Zobacz najnowsze zmiany w nadchodzącym hicie na 8-bitowe Atari, nad którym pracuje znana ekipa.
Cannon Fodder STE WIP #2 Krzysztof Jarzyna prezentuje nową wersję rozwojową kultowej gry Cannon Fodder dla Atari STE.