26

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

[OFFTOPIC] Stwierdzam, że jesienna aura sprzyja konfliktom... to już kolejny w ciągu miesiąca... rozumiem, że szarość jesiennego dnia za oknem budzi agresję i złość... ale czy nie lepiej czasami stanąć przed lustrem, uśmiechnąć się do siebie... na wszelkie złości i urazy machnąć ręką... wyszczerzyć do siebie zęby w naprawdę szczerym uśmiechu i powiedzieć sobie - po co się denerwować, rozkręcać konflikty itp.... machnąć na to ręką... nerwy przyczyniają się do wrzodów żołądka... lepiej chyba zniszczyć pokojowo i w duchu friendshipu z drugim człowiekiem wątrobę (podczas jakiegoś party) niż złożecąc mu w goryczy żołądek ;) W końcu żołądek trudniej się regeneruje, a od wątroby są hepafile i inne cuda... a od biedy przeszczepy ;)

Ludzie, nie kłóćcie się... lepiej nadmiar energii przeznaczyć na coś twórczego (kolega miker powiedziałby, że można zawsze napisać jakieś demo) ;)

[/OFFTOPIC]

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Jak wiecie kupiłem od p.G stację w opisie której znalazło się owo zdanie "podobno ma turbo...". Ponieważ jest on znany na AA od lat mogłem przypuszczać że się zna i wie co pisze. Otrzymałem stację turba niebyło więc poczułem się oszukany,ale postanowiłem ZAPOMNIEĆ o całej sprawie. I byłoby mi się udało gdyby nie p.G który domagał się komentarza / w domyśle pozytywnego /.Nie byłem przekonany o jego niewinności, a również niemiałem bezpośrednich dowodów jego winy, więc zadałem mu pytanie "na jakiej podstawie wysnułeś przypuszczenie że PODOBNO MA ....".
Za pierwszym razem pominął je milczeniem, po tym dłuższa przerwa i znowu chce komentarz. Zapytałem dlaczego nieudzielił mi odpowiedzi na pytanie - udał zdziwionego. Zadałem je powtórnie i tu pan G się ZDEMASKOWAŁ ,bo odpisał mi tak "   Sent: Thursday, November 02, 2006 6:27 PM
> Subject: Re: CA2001
>
>
> > zapomniałem dodać ... Po podłączeniu i uruchomieniu stacji
stwierdziłem
> > brak
> > TOMSa, ale nie wykluczone że coś było z nim nie tak. Nie wnikałem aż
> tak
> > bardzo. Sprzedawcy CA2001 z TOMSem wystawiłem komentarz pozytywny.
> > Generalnie zaczął się tłumaczyć że to stacja ojca a on jest w
> delegacji...
> >
> > znana śpiewka. Aby uniknąć negatywa wystawiłem komentarz pozytywny -
> > smutne
> > ale prawdziwe.  Stacja od czasu do czasu czytała dyskietki, ale nie
> > wszystkie.
> >
> > Pozdrawiam,
> >
> > --
> > Grzegorz  "
   Jeżeli jest prawdą że " ZAPOMNIAŁ " wystarczyło przeprosić, a nie domagać się pozytywnego komentaża. Swoją drogą to ciekawe że człowiek który jest wśród atarowców tak długo "ZAPOMINA ..." w opisie aukcji napisać zdanie o fundamentalnym znaczeniu dla jej przebiegu.
   I tu mnie olśniło ,kilka tygodni  wcześniej pisałem na AA że chce mieć turbow stacji no i w ten sposób sprowokowałem G. do zastawiania pułapki. Sam jak pisze został oszukany i oszukał mnie. Nie jest lepszy od tamtego.
   To prawda że chciał zwracać pieniądze ale czy moge mu wierzyć że jak odeśle  mu stację to je otrzymam, b.wątpię. Człowiek który obraca się w świecie półprawd i półsłówek niejest godny mojego zaufania.???  cdn.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

28

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

A ja problemów z Ryszardem nie miałem - proponuję się dogadać prywatnie a nie flugać na forum.... (ponoć ma ono nas łączyć a nie dzielić!)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

29

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Popieram Pigułe w pełnej rozciągłości!!!

Dracon ... ten z Gdańska ... choćby jedne tak udane party spróbuj zorganizować będziesz miał większe moralne prawo tak się wypowiadać. Ja sam wiem, że jest to kupa załatwiania, odpowiedzialność i mam odwagę powiedzieć, że organizacji bym się nie podjął.

Żyję bo Bóg tak chciał.

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

A teraz kilka uwag natury ogólnej. Ja rozumię Strykera, on mnie poprostu nielubi za co ,za party / sam niczego dla innych nie zrobi ale zaszkodzi napewno / ,ale nierozumię pozostałych którzy nie dali mi szans na obronę . Dracon napisał " Moze RM poczul sie tak pewnie, bo juz jedno party zorganizowal... ;-)" , nie Dracon czuje się pewnie bo niemam nic na sumieniu  i śpie  spokojnie.
  Ponadto pytam nadzorujących to szlachetne Forum dlaczego pozwalają na szarganie mojego nazwiska ? Milczenie niczego nie załatwi . Sprawa która powinna być załatwiona w 4 oczy została upubliczniona ja zostałem opluty / WIELKI CHAMIE / a wy milczycie??? W ten sposub nasze forum zamienia się w targowisko gdzie można wszystko pod warunkiem że się głośniej krzyczy.
                                                       RM
ps. Jeżeli p.G chce nadal komentarz to mu go wystawie / niech się domyśli jaki /

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

31

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Moze RM poczul sie tak pewnie, bo juz jedno party zorganizowal... ;-)

Jeśli nie masz nic do powiedzenia w temacie to, uprzejmie Cię proszę, stul za przeproszeniem buzię. Insynuacje przenieś na AtariAge, tam widać lansowanie znakomicie Ci wychodzi.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

32

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Chłopaki nie ma sie co bluzgac i takie tam, jak macie tak wielki problem z Ta stacja to ja ja chetnie kupie za ta cene za ktora poszla na All + doplace za przesylki .. RM -czekam na info czy sie zgadzasz... dajcie sobie po jednym;) (czyt. wypijcie sobie po browku na party i bedzie git)

propozycja odkupienia stacji aktyalna ...

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

33

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

wiecie co  - proponuje stacje spuscic z 10 pietra a 50 zl wplace RM na konto. Dajcie se spokoj. na zlocie wypijecie piwo i bedzie OK.


Rysiu - lubie Cie i szanuje - ale nie masz w 100% racji - opis aukcji jaki byl taki byl
Grzeniu - znasz sie na Atari i pisanie na twojej auckji ze "podobno nie ma" to wielka sciema - jak dyski z NOTEBOOKOW - NIE SPRAWDZILEM BO NIE MAM JAK

tak wiec - skonczcie - Dely - zamknij topica, bo sie chlopaki pozabijaja.

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

34

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

dely napisał/a:

Insynuacje przenieś na AtariAge, tam widać lansowanie znakomicie Ci wychodzi.

MEGA ROTFL

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

35

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

dely napisał/a:

Jeśli nie masz nic do powiedzenia (...)

podobno to publiczne forum...  i moj post byl to w kategorii zartu (patrz znaczek na koncu)

Poza tym gdybys chcial tak porzadnie moderowac i trzymac same posty w temacie, to pewnie musialbys wywalic minimum 30-40% zawartosci forum ... :>

na AtariAge, tam widać lansowanie znakomicie Ci wychodzi.

A ten dalej swoje.
Schowaj swoja niechec do mnie na priva (kontakt znasz, możesz się tam wyżalić),
a co do AtariAge to nie bardzo trafiles - sprawdz ile i jak czesto pisze tam postow od dluzszego czasu... :)))


P.S. Wydawalo mi sie, ze "seryjne" pisanie postow /jeden pod drugim/ nie jest tu mile widziane (to do Lodarka).
I wiekszym ROTFL'em nie tylko dla mnie były obie czesci "MYIDE DEMO" (dedykowane przeciez w/w). ;)


EoT ode mnie co by nie dawac powodu do kolejnej "wojenki" z cyklu tych jakie tej jesieni wstrzasaja forum. :D

Ostatnio edytowany przez Dracon (2007-04-11 17:38:23)

36

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Swoją transakcję z gRzEnI'em wspominam bardzo pozytywnie. Na aukcji z tą stacją wyraźnie napisał:

podobno ma wbudowany TOMS Turbo Drive ale przy uruchomieniu z podniesioną dźwignią nie zgłasza się TURBO.
Powtarzam uczciwie, stację dysków sprzedaję jako uszkodzoną, bez możliwości zwrotu !

Z czego jasno wynika, że kupujący i tylko kupujący ponosi ryzyko związane z kupnem przedmiotów uszkodzonych. A jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek wątpliwości co do opisu, to jest taka usługa allegro - "zadaj pytanie sprzedającemu".
Kupiłem jakiś czas temu xf551, która to podobno ma zmieniony rom i ma możliwość podpinania PC'towych napędów - tak było na aukcji - jakoś mi się nie udało żadnego napędu uruchomić. I co? Miałem straszyć negatywami i żądać zwrotu kasy? Dajcie spokuj.

Dwóch atarowców i nie mogą się dogadać? :)

37

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Jak wiecie kupiłem od p.G stację w opisie której znalazło się owo zdanie "podobno ma turbo...". Ponieważ jest on znany na AA od lat mogłem przypuszczać że się zna i wie co pisze. Otrzymałem stację turba niebyło więc poczułem się oszukany,ale postanowiłem ZAPOMNIEĆ o całej sprawie.

Przeczytaj jeszcze raz na trzeźwo co napisałeś.  Ja wiem co piszę. Sugerujesz, że nie rozumię znaczenia słowa podobno ? Ty nie rozumiesz że kupiłeś uszkodzony przedmiot i żądasz sprawnego ?! Kpisz sobie chyba ! Przeczytaj co było w opisie. Pozwolę sobie to przypomieć:

Do sprzedania mam stację dysków CA-2001 widoczną na zdjęciach poniżej.

Stację dysków sprzedaję jako uszkodzoną gdyż:

czasem czyta ale nie wszystkie dyskietki - być może trzeba przeczyścić głowicę,
podobno ma wbudowany TOMS Turbo Drive ale przy uruchomieniu z podniesioną dźwignią nie zgłasza się TURBO.
Powtarzam uczciwie, stację dysków sprzedaję jako uszkodzoną, bez możliwości zwrotu ! Stacja ma trochę podrapaną obudowę. Być może stacja okaże się niezłym dawcą części zamiennych, o które dziś jest dość trudno. Aha... stacja po włączeniu dość głośno hałasuje.

Do stacji dysków na pozostałych moich aukcjach można kupić sprawny zasilacz i kabel do transmisji danych (komputer<->atari). 

Ryszard Mauersberg napisał/a:

I tu mnie olśniło ,kilka tygodni wcześniej pisałem na AA że chce mieć turbow stacji no i w ten sposób sprowokowałem G. do zastawiania pułapki.

Piszesz dziwne rzeczy. Być może jeszcze nie wytrzeźwiałeś po imieninach :/ Jaka prowokacja, do czego ? Pułapka :D:D:D Człowieku opanuj emocje.
Fakt, że od kilkunastu lat jestem atarowcem i wiem co nie co nie powoduje, że znam się na wszystkim. Powtarzam, NIE POTRAFIŁEM zdiagnozować dostępnymi środkami czy w stacji jest faktycznie TOMS Turbo Drive. Pytałem na forum. Jeżeli Twoim zdaniem w opisie aukcji powinno być inaczej to po co licytowałeś i ponośiłeś ryzyko ?! Mogłeś zapytać. Nie zadałeś pytania w trakcie licytacji a teraz jesteś rozczarowany ?!

Ryszard Mauersberg napisał/a:

ps. Jeżeli p.G chce nadal komentarz to mu go wystawie / niech się domyśli jaki /

Szantarz ?! Twoje zachowanie jest nie fair !

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-05 14:19:44)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

G jak zwykle sprytnie omija niewygodne dlań tematy to znaczy list który do mnie napisał w którym się przyznał że " zapomniałem dodać ... Po podłączeniu i uruchomieniu stacji
stwierdziłem
> > brak
> > TOMSa, " ale to typowe.
MALY_SWD tobie oddaję tę stację za darmo ,podaj mi adres na priva to Ci ją wyśle.
Serdecznie dziękuję wszystkim którzy mnie poparli. Dla mnie temat jest zamknięty.
               Pozdrawiam wszystkich których lubię, pozostałych nie.
                                                                                                   RM

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

39

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Oryginalna treść jest taka:

>Po podłączeniu i uruchomieniu stacji stwierdziłem brak TOMSa, ale nie wykluczone że coś było z nim nie tak.

RM, twoja bezczelność sięga zenitu ! Proszę, następnym razem jak cytujesz to załącz cały fragment wypowiedzi a nie tylko kawałek. Domysły pozostaw obserwatorom.

RM, przepraszam za to że nazwałem Cię WIELKIM CHAMEM w twolinerze(tm). Proszę zastanów się raz jeszcze po czyjej stronie leży wina odnośnie aukcji !

To wszystko z mojej strony. Zastałą sytuację możecie ocenić sami. Wyciągnijcie oczywiste wnioski. Ocenę pozostawcie sobie.

Ostatnio edytowany przez grzeniu (2006-11-05 15:08:53)

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

40

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

drac030 napisał/a:

.. i za dużo telewizora ;)

Rozbawiłeś mnie do białości !:D Zawsze się dobrze rozumieliśmy w tym względzie :)

Co do tematu głównego to:
zgadzam się z lotharkiem a 5eba również mądrze prawi :)

Jeszcze parę kłótni a utoniemy w alkoholu :D :D :D
Problem jedynie w tym że Wy już przechodzicie ludzkie pojęcie ! Dlatego dołączam się do apelów o uspokojenie sytuacji.

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich których lubię, pozostałych nie.

Wiesz lubię Ciebie, ale jakoś zupełnie nie podoba mi się to zdanie :(
(w końcu dotyczy nas wszystkich)

Pozdrawiam i więcej demek :D :D :D

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

41

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Ja p...
No nie wierze. Jakbyscie siedzieli w barze to juz by sie zaczela ogolna naparzanka krzeslami jak w westernie.
Zaraz sie zacznie wskazywanie kto jest czescia UKLADU.
Wirus jakis czy co?

Proponuje zamknac watek i multiban na 2 dni dla wszystkich z dely'm wlacznie.
A potem zalaze watek "Moje wspomnienia o River Raidzie" zeby rozladowac atmosfere ;)

42

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Pozdrawiam wszystkich których lubię, pozostałych nie.

ej no...do wuja Wacława...teraz to dyskryminujesz...FASZYSTA! RASISTA! TERRORYSTA!;)

gep/lamers^dial

43

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

Zaleta napi* sie krzeslami jest to, ze dosc szybko obie strony dochodza do porozumienia, a na forum tematy sie ciaaaaaaaaaaaaagnia i ciaaaaaaaaaaaagna...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

44

Odp: Ryszard M. - przestrzegam !

gRzEnIu napisał/a:

Pin: Chodzi mi o tabor firmy PIKO w skali TT. Kobieta miała N-kę :D:D:D:D. Zapomiałeś też o Z-tce :)

Pomyliłeś się, bo kolejność jest taka (od największego) H0, TT, N, Z.

ups - no może. Dawno nie byłem w Składnicy Harcerskiej :):):) - odszczekano :D hau hau :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info