Temat: Grey - podziekowania za party !

Michał - MEGA FRASUN za wy...ste party ! bawilem sie superowo, organizacja na medal ...i pobilem swoj rekord - 19 godzi nad lutownica ! (sa swiadkowie)

Party PLACE - extra, ludziska - jak zawsze miodzio, frekwencja - spora ! a kompoty mimo ze sie odbyły kilka godzin za późno - tez MIODEK !

pozdro i dziekuje !
ps. dla zainteresowanych krotki filmik

http://www.mmj.pl/~lotharek/party/Film0018.mp4


kwestii informacji : cala zarobiona kaska na zlocie zostala przekazana przeze mnie i moja zonke na cele charytatywne. Uzbieralo sie tego z 500 zl - zreszta sam obdarowany - nasz wspolny kolega atarowiec - tez byl w szoku :-)

tak wiec dziekuje kazdemu kto odwiedzil "jaskinie lotharka" i zostawil u mnie pare groszy

pozdrawiamy

Ostatnio edytowany przez lotharek (2010-12-13 22:33:36)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Grey - podziekowania za party !

Się podłączę. Party było nie-z-tego-świata :D. Za rok jak rozumiem będzie następne?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Grey - podziekowania za party !

I ja się podłączam. Wielkie dzięki i wielki frasunek Michał. To było Coś wspaniałego. Dalej nie będę pisał, bo były by to same superlatywy, a się boję że nadmiar mógł by Ci zaszkodzić.

4

Odp: Grey - podziekowania za party !

Fakt, re-animacja SV udana!!! :)
Spoko atmosfera, zadnego patrzenia spode lba jak to na niektorych party w historii atarosceny juz bywalo, ludzie z daleka i bliska w rownie dobrym humorze. :)

Za rok to pewnie za szybko, takie party raz na pare lat to byloby cos!  W koncu tak liczne, zaskakujace atrakcje w koncu by spowszednialy albo organizatorowi skonczylyby sie  szybko pomysly/kasa ! :P

W nastepnym "odcinku" - dla tych co w domu, przydalby sie moze streaming z kamerki internetowej - z widokiem na glowna sale, co by mogli sie duchowo laczyc z partyzantami. ;)

Ostatnio edytowany przez Dracon (2010-12-13 13:51:05)

5

Odp: Grey - podziekowania za party !

i ja tysz..
Frasunek Grey za super party!

Było sporo atrakcji!
Limuzyna do jeżdżenia po 3city, występy aktora na scenie itd.

Postękać można nad kompotami które odbyły się trochę późno..
Ale produkcje jakie na nich były, oj już dawno nie było fajowych demek na mała atarkę!

Pozdrowienia na wszystkich partowiczów!

I mam nadzieję że Grey zacznie organizować zlot zimowy raz do roku!!!
Frasunek Grey!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2010-12-15 19:49:35)

6

Odp: Grey - podziekowania za party !

wszystko mnie boli, znaczy się party było ultra-mega-giga-turbo!
Grey, dzięki za za-rą-bi-stą imprę!

http://www.5oft.pl/

7

Odp: Grey - podziekowania za party !

Grey: megaszacun i chylę czoła za wszystko!!!  :)

partyzanty: frasun i chylę czoła, wielki szacun dla 505, Havoca i reszty którzy przybyli zza granic. dzięki ludzie za dobrą zabawę, śmiechy i inne swawole że normalnie "japierd...e", megaszacun za wszystkie produkcje które pojawiły się na party, bo w końcu po to także jest ta impreza

człowiek-lutownica alias Lotharek: szacun za elektro-maraton, trzeba mieć samozaparcie jak chu... no i ustawiam sie w kolejce po hardware

człowiek-czosnek aka Azbestowy Zakapior : szacun za to, iż mimo wszystkich chorób świata przybyłeś na party, zapiłeś mordę jak zawsze, nie rozku....łeś za wiele co nie jest takie oczywiste w Twoim przypadku huehue..... (aczkolwiek pewien Bałwan rozwalił bałwana z byka, przed KFC...)

gep/lamers^dial

8

Odp: Grey - podziekowania za party !

Wyczes impreza. Proszę o następną :)

9

Odp: Grey - podziekowania za party !

grey, i ja się dołączam. Party mi się bardzo podobało. Chyba po raz pierwszy byłam na nogach do takiej godziny ;) Było doskonale widać, że mimo różnych języków i nacji łączy wszystkich jedna pasja. Czekam na następne SV.
pirx, +za avatar :D

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

10

Odp: Grey - podziekowania za party !

Dla mnie również było to świetne party, dziękuje jeszcze raz wszystkim za wspólną zabawę no i oczywiście organizatorowi. Szacuneczek!

Ostatnio edytowany przez Dracon__ (2010-12-13 17:44:39)

ślamk!

11

Odp: Grey - podziekowania za party !

Dzięki. Było suuuper! :-) Podłączam się pod wszystkie w/w pochwały. Partyzantom dziękuję za wspólną imprezę.  Grey, za rok też przyjadę :-)))

12

Odp: Grey - podziekowania za party !

Jeju, wreszcie trochę odespałem zlot :)
Grey - mega frasun, bawiłem się rewelacyjnie, nie mogę się przyczepić niczego (oprócz opóźnionych kompotów). Mam nadzieję, że na kolejną edycję nie będę musiał czekać kilka lat :)

EDIT:
Właśnie się skapłem - na pomorska.tv jest już materiał nakręcony na SV 2010 :) Kuba, ty nasz bogu :P


http://telewizja.pomorska.tv/index.php? … wydarzenia

Ostatnio edytowany przez grzybson (2010-12-13 20:35:22)

grzybson/SSG^NG

13

Odp: Grey - podziekowania za party !

No prosze, calkiem zgrabnie wyszla ta telewizyjna relacja - jak na XXI w. przystalo. :) No i niesmieretelny "Numen" na koncu - tego nie trzeba chyba komentowac. ;)


A Ty Grzybson z party wrociles bogatszy o rozmaita wiedze, np. co sklania panow do glebokich uklonow na przywitanie z plcia przeciwna, nieprawdaz? :lol:  :)

14

Odp: Grey - podziekowania za party !

grzybson, następnym razem puszczamy anime :) Można się było zżyć, szczególnie wykonując różne misje w oczekiwaniu na compoty :)

Edit: Ta relacja to masakra, przynajmniej jeśli chodzi o fragment z moim udziałem :D Fajnie, że uwiecznili party.

Ostatnio edytowany przez innuendo (2010-12-13 21:11:05)

oto koło :r przyp "pole 3,142857 * :r * :r przyp "l 2 * 3,142857 * :r przyp "i l / 360 powtórz 360 [np :i lw 1] już

15

Odp: Grey - podziekowania za party !

No ba, uczę się życia ze zlotu na zlot :D

grzybson/SSG^NG

Odp: Grey - podziekowania za party !

DOSKONAŁE PARTY.

Niesamowita i skrajnie trudna robota wykonana przez Greya.

Wielkie, wielkie, wielkie, wielkie, wielkie, wielkie, wielkie dzięki.

Trzy najpopularniejsze w Polsce platformy 8-bit: Piwo, Wino i Wódka.
http://ym-digital.i-demo.pl/ - http://yerzmyey.i-demo.pl - https://soundcloud.com/yerzmyey
ŻADEN DOBRY UCZYNEK NIE UJDZIE BEZ KARY.

17

Odp: Grey - podziekowania za party !

Po waszych reakcjach i relacjach widzę, że party było zorganizowane perfekcyjnie, czego zresztą można się było spodziewać wcześniej. Pozostaje mi tylko żałować, prosić o rozgrzeszenie i obiecać poprawę... ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

18

Odp: Grey - podziekowania za party !

A żebyś wiedział, to było COŚ, żałuj :P
A właśnie, Grzybson, jeszcze nie latałem helikopterem, masz to zorganizować na najbliższej Grzybsoniadzie!!!
Nie interesuje mnie jak. Latam pierwszy :D

19

Odp: Grey - podziekowania za party !

Radi weźmie helikopter, Ty się Jury martw jak sie do niego wgramolisz....szczegóły znajdziesz na fotach z Głuchołazów ;)

gep/lamers^dial

20

Odp: Grey - podziekowania za party !

Party bylo SWIETNE. Nawet juz wybaczylem organizatorowi fuckup z godzina compotow, szczegolnie na a8. Pozatym rewelka. Ludzi bylo calkiem sporo. Fajnie zobaczyc znajome twarze, jak i zupelnie nowe, ktorych jeszcze nie znalem. Spotkac sie z ludzmi ze swojej grupy itp. itd.
Piwa, ktore kupilem na zlot przywiozlem do domu gdyz na party byly hektolitry piwa zapewnionego przez Greya i każdy mogł się raczyć do woli.
Wycieczka limuzyna byla szampanska (choc niektorzy pili takze mocniejsze trunki huehue). Crazy compo porowadzone przez Janiszewskiego bylo nawet zabawne (nie podaobal mi sie tylko ten film "Brytania" czy cos takiego). No po prostu ogrom atrakcji! Forsowanie dwupasmowki zasypanej po tylek sniegiem rulez :)
Tlumaczenie przez dziabnietego Azbesta Czechom co znaczy robic porute vel borute na party :)
Towarzysz manekin, pijacy whisky, sluchajacy szatanow na kompie Yezusa i spiacy razem z nim w objeciach.
To wszystko po prostu bezcenne!
Dziwie sie ludziom, ktorzy torpedowali organizacje jak i samo party.

BYLO FANTASTYCZNIE!!!! DZIEKIE ORGANIZATOROWI JAK I WSZYSTKIM UCZESTNIKOM!

Grey: za rok znow sie widzimy na SV. Jak nie zorganizujesz to ludzie beda wiedzieli co z Toba zrobic :D

21

Odp: Grey - podziekowania za party !

Ja również bardzo, bardzo, bardzo dziękuję. Na czymś takim jeszcze nie byłem.

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje

22

Odp: Grey - podziekowania za party !

pojazd wojskowy USA w wersji ATARIBUS limo wozacy partyzantow - NIEBYWALE ;)

Sciskam rece i nisko sie klaniam Greyowi, oraz wszystkim uczestnikom.
Dzieki wielkie za doskonale party.

Odp: Grey - podziekowania za party !

macmaster: ten pojazd ma bardzo niewiele wspólnego z pojazdami używanymi przez jakąkolwiek armię.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

24

Odp: Grey - podziekowania za party !

tak, oprocz silnika, zawieszenia, instalacji elektrycznej,  skrzyni i jej przelozen, blokady dyfów, 2 wymiarów,  ma bardzo malo..... ;-)



http://www.hirehummerlimo.co.uk/pages-h … limos.html

Ostatnio edytowany przez lotharek (2010-12-15 00:15:18)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

Odp: Grey - podziekowania za party !

A ta limuzyna nie była oparta o H2?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio