Najpierw odrazu zapytam, czy ktoś kiedyś przeszedł tą grę bez nieśmiertelności? nigdy mi się to nie udało, uważam, ze jest cholernie trudna...
Druga sprawa, w akcie desperacji próbowałem przejść grę z wersji z nieśmiertelnością i tu pojawia sie problem. po zabiciu 9 smoka, nie mogę zebrać 9 czarnych lamp( tylko zawsze 8 a jedna jest innego koloru), nie wiem jak skonczyć grę...nie jestem też pewien czy czegoś nie pomieszałem bo grałem w to dośc dawno i pieprzną....em to w kąt, ale nie mogę spać po nocach teraz :D
STOS BASIC V5.5 Alpha Popularny język programowania dla Atari ST powraca po ponad 30 latach w nowoczesnej wersji.
Command & Conquer na Atari ST Kultowy RTS Command & Conquer zmierza na Atari ST. Zobacz niesamowity port legendarnej strategii.
Altirra 4.50 test 13 Avery Lee udostępnił kolejną wersję testową najdoskonalszego emulatora Atari.
CT60 TOS 1.03e Po blisko 21 latach ukazała się oficjalna aktualizacja CT60 TOS do wersji 1.03e.
Gearlynx 1.2.14 Ukazała się kolejna odsłona zaawansowanego emulatora Gearlynx dla konsoli Atari Lynx.