1

Temat: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Witam!
Wlasnie moje konto "sylwiusz" zostalo zbanowane na tym forum za rzekome zlamanie pkt. 8 regulaminu w tym watku:
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 32&p=1
Czy moglby mi wiec ktos wytlumaczyc lopatologicznie w ktorych odpowiedziach powyzej zlamalem pkt 8 regulaminu? Bo ja sie jakos nie dopatruje niczego takiego. Tam gdzie odpowiadalem na cala poprzednia odpowiedz - nie cytowalem jej tylko pisalem od razu pod nia. Cytowalem tylko wowczas jesli musialem sie odniesc do poszczegolnych czesci czyjejs wypowiedzi, albo jesli wypowiedz na ktora odpowiadalem nie byla bezposrednio nad moja. Czyli tak jak jest w punkcie 8 regulaminu. O co wiec chodzi???
Tak na marginesie to bardzo mi przykro, ze tak "fajnie" zostalem "powitany" przez admina forum przy okazji mojego powrotu do Atari po latach, jestem lekko zniesmaczony :( Ale trudno, to admin ustanawia tutaj swoje prawa i moze dzisiaj mial akurat gorszy dzien...

2

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Te prawa obowiązują tutaj od dłuższego czasu i to ty wchodząc powinieneś się do nich dostosować - te zasady dotyczą wszystkich i wobec wszystkich są egzekwowane. To nie admin Atari-Area wlazł do Twojego ogródka, tylko ty wszedłeś na jego posesję, byłeś ostrzegany, nie dostosowałeś się, poniosłeś konsekwencje, ELO.

3

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Czy punkt 10 trzeba tłumaczyć?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

4

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

To akurat rozumiem doskonale i staralem sie dostosowac do p. 8, tylko wlasnie nie zalapaplem gdzie i w ktorym momencie popelnilem blad??? Jak mi ktos nie wskaze tego paluchem to za tydzien po odbanowaniu znow bede walil te same babole piszac na forum :o

5

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Regulamin jest prawem obowiązującym na tym forum, a nieznajomość prawa szkodzi.

Proste.

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

sylwiusz: zacytowałeś w całości post, konkretnie mój, odpowiadając bezpośrednio pod spodem.

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

jak to mówią, nieznajomość prawa nie usprawiedliwia popełnienia czynu zabronionego.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

8

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

drac030 napisał/a:

sylwiusz: zacytowałeś w całości post, konkretnie mój, odpowiadając bezpośrednio pod spodem.

Drac030 - wielkie dzieki! Ty jeden zrozumiales w czym problem :) Teraz wreszcie zalapalem. W watku, za ktory dostalem bana, admin wyedytowal moje bledne posty, stad jakos nie zalapalem w czym problem ;) Regulamin czytalem, ale widac nie wszystko od razu przyswoilem a Admin nie wyslal mi opieprzu za konkretne dzialanie tylko za caly regulamin co tylko utrudnilo odnalezienie sie. W takim razie trudno, mea culpa, jak ban bedzie zdjety poprawie sie, a poki co zegnam i ide po pomoc na forum miedzynarodowe, tam na szczescie jest nieco "luzniej" ;) Pa, pa!

9

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Przeginacie z tym regulaminem - tyle wam powiem!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

10

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Piguła: bez urazy, ale zawsze możesz założyć swoje forum i tam dyktować swoje warunki :P Prawda jest taka, że jak się zakłada forum dla 5-ciu osób to można sobie folgować, ale jak na forum udziela się aktywnie i regularnie kilkadziesiąt osób to niestety trzeba być bardziej stanowczym i konsekwentnym, żeby nie powstał chaos.
Teraz spróbuj się wczuć w rolę admina - ustalił pewne zasady porządkowe, a tu ktoś (mimo, że jest wyraźnie napisane w regulaminie) ignoruje je... rozumiem, że gdyby to był wypadek raz na rok... ale niestety, często się to zdarza i upominanie każdego po kolei, po to żeby następna osoba zrobiła dokładnie to samo przypomina syzyfową pracę. A nasz szanowny kierownik, tworząc A-A zrobił to w imię hobby, a każdy taki motyw przysparza mu dodatkowej roboty, za którą mu nikt nie płaci, marnuje chłopak czas, który mógłby przeznaczyć na dyskusje na forum, pogaduchę na ircu etc.
Poza tym gdy coś takiego się wydarzy, od czasu do czasu poleci tygodniowy urlop, to osoba, która go otrzyma następnym razem będzie się bardziej pilnować, a więc ma to pozytywny wydźwięk dydaktyczny i edukacyjny - ba, nawet przypomina to od czasu do czasu stałym bywalcom forum, żeby czasem też się kontrolować, czy się samemu nie robi czasem czegoś nie tak.

No i jeszcze jedna sprawa - "tygodniowy urlop" to nie jest pozbawienie kogoś środków do życia, nikt z tego tytułu nie traci fortuny, nikomu nie wycina się nerki etc.

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-07-31 15:01:03)

11

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

popieram Pigułe :) ....

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

macgyver - to wszystko prawda, ale szanowny Admin, gdyby od razu napisal konkretnie co robie zle np. "Nie cytuj kogos odpowiadajac bezposrednio pod jego wypowiedzia, patrz p. 8 regulaminu", zamiast tracic czas na kolejne ostrzezenia, potem ban i dyskusje mailowa ze mna, to stracilby znacznie mniej wlasnego i innych czasu i caly ten watek tez bylby zbedny a ja dalej moglbym normalnie z Wami dyskutowac, piszac posty zgodnie z regulaminem :)

MM: Przepraszam za słownictwo, ale ZANIM TRACIĆ k**** CZAS NA DYSKUSJE TO STRACIŁBYS MNIEJ WŁASNEGO I INNYCH CZASU JAKBYS PRZECZYTAL REGULAMIN. NAJPIERW.

13

Odp: Zbanowanie za punkt 8 regulaminu?

Kolega Sylwiusz mimo, że dostał bana nie przeczytał regulaminu wcale, nic go nie nauczył bowiem założył sobie drugie konto :)

Wiedzcie, że i tak naginam zasady edytując dziennie kilka(naście) postów niespełniających regulaminu, ale wcale tego nie muszę robić i mogę rozdawać bany za każdym razem.

Jeśli komuś się nie podoba regulamin, np. nie można go zrozumieć, przeczy zasadom moralnym, nie pasuje do religii wyznawanej przez daną osobę to polecam te linki:

http://www.punbb.org/ <- ściągamy forum, konfiguracja jest bajecznie prosta
http://www.google.com/ <- wyszukujemy sobie hosting

Potem zakładamy konto, montujemy phpbb i cieszymy się własnym forum, którego pilnujemy oraz, oczywiście, tworzymy własny regulamin.

EOT.

PS. Oczywiście nowe konto kol. sylwiusza kasuję.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.