26

Odp: Nie na temat...

Jako ze temat sie przyjal znakomicie (Sikor wygrales konkurs i otrzymujesz 1st nagrode w kategorii najlepszy temat roku - kiero jaka ufundowales nagrode w tej kategorii ? ;) ) i wbrew logice pradoksalnie generuje niezle statsy proponuje go uczynic tradycja AA. Powiedzmy ze raz na miesiac albo od swieta (np. PRIMA APRILIS, 1 MAJ etc.).

Amen.

Grey: Zabojady to se moga, mam ich gleboko w no(i)sie z ich zakazami, i wogole powinnismy w zwiazku z tym uczynic jakis powazny krok, STRAJK a najlepiej wyjsc na ulice, a potem rewolucja i w koncu prawa do uzywania nazwy wpadna w jedyne sluszne rece :D

Ostatnio edytowany przez vulgar (2006-04-28 10:14:59)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

27

Odp: Nie na temat...

'przepraszam pana uprzejmie, gdzie jest NAJBLISZSZY burdel?'

28

Odp: Nie na temat...

Mam dosyć cieknących podpasek i dzieciaków napełniających  nocnik, (jem obiad). Kochana TV, czy będziez normalną? I kiedy?

29

Odp: Nie na temat...

mikey: nie przeginaj - przeciez mialo byc nie na temat :)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

30

Odp: Nie na temat...

A ja i tak uwazam, ze palenie skraca papierosa

Loading... Please wait!

31

Odp: Nie na temat...

A tak się bawią arabowie , no comments :

http://www.maxior.pl/?p=index&id=13795&17

32

Odp: Nie na temat...

to nara ...

33

Odp: Nie na temat...

Po majówce przyleci Dely`ego Policja i tak się zakończy durna Atarowska audycja ...

Żyję bo Bóg tak chciał.

34

Odp: Nie na temat...

1) Epij, a mówiłeś, że nie pijesz? :]
2) Epij, Ty z Krakowa? Kto by pomyślał... :]

35

Odp: Nie na temat...

Co to za planeta: C64?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

36

Odp: Nie na temat...

TO NARA!

I Ty zostaniesz big endianem...

37

Odp: Nie na temat...

epi napisał/a:

Co to za planeta: C64?

Primo: Znaczy się? Mnie się pytasz?
Drugie primo: Ładnie to tak odpowiadać pytaniem na pytanie? :->

Ostatnio edytowany przez Cactus/Oxyron (2006-05-02 21:13:36)

38

Odp: Nie na temat...

Nie znam powodu, dla którego miałbym udzielać odpowiedzi, które już znasz. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

39

Odp: Nie na temat...

Tak ogólnie mówiąc nie na temat , to iedze w domu i piszę coś, sam nie wiem co, bo mam dziś wolne bo Epi i jego rówieśnicy maja maturę , a ja jako pierwszak mam wolne... Słoneczko świeci jest 18 st. C, suszy się pranie...
A tak offtopicując, to sugeruję zrobić zlot atarowski na Ukrainie - artykuły konsumpcyjne tanie jak barszcz, komunikacja(pociągi) - za 66 zł można jechać z Lwowa do Kijowa w warunkach luksusowych, miejscówka będzie tania. Jest bogaty wybór artykułów płynnych bijących nasze pod względem jakości i CENY na głowę
a tak w ogóle to idę coś zjeść

grzybson/SSG^NG

Odp: Nie na temat...

to moze od razu na Białorusi?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

41

Odp: Nie na temat...

O. Grzybson: byłeś na ukrainie? To powiedz co i jak, bo wybieram się tam na wakacje. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

42

Odp: Nie na temat...

może by tak odświeżyć temat?

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

43

Odp: Nie na temat...

No to zrzutka na Mentosy :D
Mentos - the fresh maker! :)

44

Odp: Nie na temat...

Ciekawe kto był taki madry i wymyślił śnieg, tylko odśnieżać rzęcha trza. No i laski poopatulane jak pingwiny. Czy nie moze byc jak na kanarach - jednolita tempa i ok?