Temat: OpenFlops wersja w Eagle

Hej
Trafiłem na taki projekt:
https://github.com/SukkoPera/OpenFlops
a, że jakoś nie mogę się przemóc do KiCada, to przerysowałem to wszystko w Eagle. W sumie nie wiem po co - nie pytajcie :)
Załączam pliki, może komuś się przydadzą. Zaznaczam, że jeszcze nie zamawiałem płytek więc nie wiem, czy nie ma tam gdzieś babola.
Zmieniłem trochę montaż speakera i dołożyłem trzeci przycisk dla tych, którzy nie chcą encodera.
Top
Bottom

Ostatnio edytowany przez x_angel (2024-04-06 22:58:52)

Post's attachments

OpenFlops Bottom.png 419.51 kb, liczba pobrań: 91 (od 2024-04-06) 

OpenFlops Eagle.brd 221.74 kb, liczba pobrań: 4 (od 2024-04-06) 

OpenFlops Eagle.sch 1.06 mb, liczba pobrań: 4 (od 2024-04-06) 

OpenFlops Top.png 560.26 kb, liczba pobrań: 92 (od 2024-04-06) 

Tylko zalogowani mogą pobierać załączniki.

2

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

Wygląda jak Gotek. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ciekawe, czy działa na FlashFloppy.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

3

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

perinoid napisał/a:

Wygląda jak Gotek. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Ciekawe, czy działa na FlashFloppy.

[Edit]
Doczytałem, że to "jak Gotek" i działa na FlashFloppy. To akurat świetna wiadomość.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

4

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

To jest właściwie dedykowane pod FlashFloppy :)
Muszę jednak zmienić ten buzzerek na takie pady jak w oryginale. Pooglądałem fotki w necie, jak to jest mocowane w oryginalnej obudowie i chyba muszą być takie pady, bo buzzerek pionowo do góry nie wejdzie.

Ostatnio edytowany przez x_angel (2024-04-06 23:52:24)

5

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

Akurat w tym miejscu jest dość nisko, jeśli ktoś chciałby to w obudowie zamykać. Gorzej, że jakby do ST aplikować to tam się często płytkę montuje do góry nogami, jak coś wystaje to żeby o płytę nie wadziło.

Pamięć studenta ma charakter kwantowy - student wie wszystko, ale jednocześnie nic nie pamięta.
- Kilka(naście?) pudełek z klawiszami i światełkami. I jeden Vectrex, żeby nimi wszystkimi rządzić.

6

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

Się przerobi :)
Dorobię po prostu pady i będzie uniwersalnie.

7

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

Hej,

O jaaaa :) Fajne i w Eagle. Cieszy. Mam Goteka, ale inne też się przydadzą zwłaszcza, że można samemu to zrobić.

Dzięki x_angel!

tOri

Różne różności dla Atari i nie tylko - przydatne, bądź nie ale i tak warto zajrzeć...
http://atari.myftp.org  Atari - Power without price and necessary elements with some sh*t onboard
https://reversing.pl SSL enabled site

8

Odp: OpenFlops wersja w Eagle

Również dzięki x_angel !
Świetna robota, przyda się przyszłościowo, rozwojowo, na różne okazje:-)