Atari Hacking TeamNa tej stronie znajdziecie trainer'y do różnych gier. Jezeli zrobiłes/aś jakiegoś trainer'a to wyślij mi go na mail'a wraz z krótkim opisem, który znajdzie się na stronce pod nazwą gry.

Jungle Hunt22.02.05 blackd0t
Sympatyczna gierka o kolesiu, który skacze na lianach, pływa w rzece, przeskakuje kamienie, a wszystko po to, żeby nie dopuścić, aby jego ukochana wpadła do kotła ludojadów. Nieskończona liczba żyć oraz nieograniczona ilość czasu. Niestety z tym ostatnim problem podobny jak w Boulder Dashu :(.

River Raid22.02.05 blackd0t
Godziny pracy się opłaciły i mój trainer wreszcie wygląda porządnie. Dzięki niemu, możemy zrobić prawie wszystko - nieskończona liczba żyć, nieskończona benzyna i najciekawsze: Nowy wygląd samolotu. Musicie to zobaczyć!

Spy Hunter22.02.05 blackd0t
Ktoś pamięta jeszcze grę o samochodziku jadącym po drodze, od czasu do czasu zamieniającego się w motorówkę? Teraz nie musicie się martwić o limit czasowy, który ograniczał zabawę. Gdy licznik przekroczy punkt zero, nie wygląda zbyt estetycznie, ale w ten sposób nie trzeba było go zatrzymywać, bo mieszało to w grze (np. jak się rozbiło motorówką to nie przypływała nowa, ani nie pokazywał się napis 'Game Over').

< 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-33

design, code, idea, gfx, sfx :) & other shitz by Black Dot
copyright © 2005 Black Dot