Atari Hacking TeamNa tej stronie znajdziecie trainer'y do różnych gier. Jezeli zrobiłes/aś jakiegoś trainer'a to wyślij mi go na mail'a wraz z krótkim opisem, który znajdzie się na stronce pod nazwą gry.

Fred22.02.05 blackd0t
Klasyka wśród polskich gier. Jedna z lepszych produkcji L.K. Avalon. W grze wcielasz się w postać jaskiniowca, który bezzwłocznie musi iść w prawo :). Zobaczcie zresztą sami. Trainer daje nieskończone życia i kamienie.

Extripator22.02.05 blackd0t
Latasz dziwnym pojazdem kosmicznym niszcząc bliżej nie znane obiekty (kulki ;). Trainer daje nieskończoną liczbe żyć i nieskończoną moc.

Exploding Wall22.02.05 blackd0t
Bardzo ciekawy i ładnie zrobiony klon Arkanoida. Gra naprawdę potrafi wciągnąć na wiele godzin. Jest to chyba jedna z niewielu gier Arkanoido-podobnych, w których występuje motyw przesuwania planszy. Dzięki trainer'owi mamy nieskończoną liczbę żyć.

Artefakt Przodków22.02.05 blackd0t
Kosmonauta i dziwna kraina. Nie znam fabuły gry, więc nie będę się wypowiadał na temat bliższego celu kosmonauty w tej grze. Uprzedzam, że gra mimo trainer'a posiada również złamany kod sprawdzający hasło zabezpieczające od gracza. Trainer daje nieskończoną energię.

Master Head22.02.05 blackd0t
Polski klon Sokobana. Fajnie się gra, a i graficzka przyjemna dla oka. Dzięki trainer'owi nie musisz się martwić o ilość pozostałych żyć. Jest także opcja bezpośredniego przejścia do zakończenia gry!

Who Dares Wins II22.02.05 blackd0t
Atarowski Western w pełnej okazałości. Wszyscy do Ciebie strzelają, a ty nie wzruszony świstem kul, przelatujących Ci koło uszu, odpowiadasz tym samym. Trainer daje 99 żyć i 99 granatów do odpowiedniego wykorzystania ;).

Humanoid22.02.05 blackd0t
Fajna strzelanka. Lecisz w prawo futurystycznym pojazdem i niszczysz wszystko co leci w Twoim kierunku. MariSoft umożliwia nam posiadanie nieskończonej liczby żyć i podobnie jak w Master Headzie możemy od razu przejść do zakończenia gry.

Defensor22.02.05 blackd0t
Dziwna gra logiczna. Wybaczcie, ale jeszcze nie zagłebiałem się w jej fabułę, ani w to jak w to grać, więc powiem tylko, że z grubsza przypomina Robbo. Drobne ułatwienie daje nam 99 żyć, 99 sekund czasu i możliwość obejrzenia zakończenia przy starcie.

Boulder Dash22.02.05 blackd0t
Tym razem zrobiłem trainer do Boulder Dash'a. Oferuje nieskończoną liczbe żyć i limit 999 sekund zamiast 150. Wiem, wiem, spytacie pewnie, dlaczego od razu nie zatrzymałem licznika czasu. I tu jest pies pogrzebany... nie da się! Gdy się go zatrzyma to nie można ukończyć levelu :). Więcej w samym trainerze.

Frogger22.02.05 blackd0t
Jest to pierwszy trainer jaki zrobiłem. Nie jest bardzo zaawansowany graficznie, ale spełnia swoje zadanie. Dzięki niemu, otrzymujesz nieskończoną liczbę żyć.

< 1-10 / 11-20 / 21-30 / 31-33 >

design, code, idea, gfx, sfx :) & other shitz by Black Dot
copyright © 2005 Black Dot